Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 listopada 2017
  • 11 listopada 2017
  • wyświetleń: 6585

W sobotę nastąpi otwarcie lodowiska przy ulicy Słowackiego

Za nami:

Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na otwarcie sztucznego lodowiska przy ulicy Słowackiego. Pierwsze ślizgi w namiocie przy Parku Słowackiego będą miały miejsce w świąteczną sobotę 11 listopada.

Lodowisko w Parku Słowackiego - 11.11.2016
Lodowisko w Parku Słowackiego - 11.11.2016 · fot. BM / bielsko.info


Lodowisko będzie czynne 7 dni w tygodniu w godzinach od 8:00 do 21:45. Tradycyjnie już do dyspozycji łyżwiarzy będzie dostępna płyta lodowa o wymiarach 1000 m2 oraz szafki ubraniowe, ławeczki do zmiany obuwia i wypożyczalnia łyżew. Cennik biletów będzie obowiązywał taki sam jak w roku ubiegłym.

Podobnie jak w ubiegłym sezonie na lodowisku będą organizowane cykliczne akcje pod nazwą "Hura Tura". Akcja będzie polegać na tym, aby odwiedzający ubierali się w takie same kolory lub odgrywali modę z lat minionych. Dla wszystkich biorących udział w zabawie obowiązywać będzie obniżona cena biletu wstępu na miejskie lodowisko w wysokości 1 zł.

Cennik w sezonie zimowym 2017/18

cennik lodowisko


Cennik wypożyczenia łyżew:
  • dorośli - 7 zł
  • dzieci i młodzież za okazaniem legitymacji szkolnej / studenckiej oraz dla dorosłych po okazaniu karty „Rodzina +” - 4 zł

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.