Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 listopada 2017
  • 5 listopada 2017
  • wyświetleń: 19563

[ZDJĘCIA] Potrącenie 14-latki na ulicy Żywieckiej koło Stalownika

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do bardzo groźnego zdarzenia doszło w sobotę około godz. 17:20 na ul. Żywieckiej w Bielsku-Białej. Samochód osobowy potrącił 14-letnią dziewczynkę. Kierowca miał zielone światło, a nastolatka prawdopodobnie była nietrzeźwa.

Potrącenie 14-latki na przejściu dla pieszych - 4.11.2017 · fot. www.bielskiedrogi.pl


Ze wstępnych i nieoficjalnych ustaleń portalu Bielskie Drogi wynika, że 14-latka szła ulicą Żywiecką wraz z grupą swoich rówieśników. W pewnym momencie młodzież postanowiła przejść na drugą stronę ulicy. Najprawdopodobniej zamiast poczekać na zielone światło tak jak jej koledzy, dziewczyna postanowiła zdążyć przebiec na drugą stronę jezdni. Wbiegła wprost pod nadjeżdżające Volvo, którego kierowca nie miał szans wyhamować.

Po kilku minutach na miejscu zdarzenia pojawiły się wszystkie służy. Dziewczyna została przewieziona do Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej. W momencie odjazdu karetki była przytomna, ale jej stan wstępnie oceniany jest jako groźny i zagrażający życiu. Wszystko wskazuje na to, że 14-letnia dziewczyna mogła być pod wpływem alkoholu. W szpitalu zostanie jej pobrana krew do analizy.

Na miejscu zdarzenia ciągle trwają policyjne czynności i droga jest zablokowana (stan na godzinę 19:00). Utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny 21:00

Sprawa zapewne będzie miała swój ciąg dalszy i postaramy się do niej powrócić w najbliższych dniach.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.