bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 1 listopada 2017
  • 2 listopada 2017
  • wyświetleń: 29032

[WIDEO] Moment groźnego wypadku w Mesznej w oku kamery świadka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do poważnego wypadku samochodowego, doszło we wtorek około godziny 23:00 w Mesznej na ulicy Szczyrkowskiej. Zderzyły się trzy samochody osobowe. Sprawca wypadku był kompletnie pijany. Sześć osób w tym troje dzieci, trafiło do szpitala. Dziś do sieci trafił film, zarejestrowany przez świadka wypadku. Doskonale widać na nim moment wypadku.

Wypadek w Mesznej - 31.10.2017


Jak wynika z ustaleń portalu Bielskie Drogi, 55-letni kierujący BMW jadąc ulicą Szczyrkowską w kierunku Bielska-Białej, na skrzyżowaniu z ulicą Szkolną, nieprawidłowo wykonał manewr skrętu w lewo i zderzył się Hondą. W wyniku siły uderzenia, wytrącone z toru jazdy BMW, uderzyło jeszcze w Alfę Romeo. Wynik badania trzeźwości sprawcy wypadku dał wynik 0,82mg/L, czyli ponad półtora promila.

Dziś w sieci ukazało się nagranie momentu wypadku, zarejestrowane kamerą samochodową świadka.


Sześć osób w tym troje dzieci, trafiło do szpitali. Stan czterech osób jest poważny i wymagają dalszej hospitalizacji. Policjanci z drogówki prowadzą dalsze postępowanie tej sprawie. Skrzyżowanie Szczyrkowskiej ze Szkolną w Mesznej, było zablokowane do godziny 1 w nocy.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info
źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj