Reklama

Wiadomości

  • 26 października 2017
  • 30 października 2017
  • wyświetleń: 31834

Zabójstwo przy ulicy Hałcnowskiej! Zatrzymano potencjalnych sprawców

Kryminalni z bielskiej komendy wspólnie z policjantami z komisariatu IV w Bielsku-Białej zatrzymali dwóch mężczyzn i kobietę. Osoby te podejrzewane są o zabójstwo 47-letniego bielszczanina. Za przestępstwo to zatrzymanym grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

hałcnowska
Policyjne czynności przy ulicy Hałcnowskiej - 26.10.2017, godz. 22.00 · fot. bielsko.info


Do zdarzenia doszło w minioną środę około 21.00 w Bielsku-Białej na ul. Hałcnowskiej. Mężczyźni i towarzysząca im kobieta spożywali alkohol. W pewnym momencie doszło pomiędzy nimi do awantury, której powodem była najprawdopodobniej zazdrość o 37-latkę. Dwaj mężczyźni i kobieta zaatakowali 47-letniego bielszczanina. Byli agresywni. Mężczyzna był kopany po głowie i uderzany rękami po całym ciele. Na skutek bardzo poważnych obrażeń zmarł.

Krótko po zdarzeniu, policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 44 i 31 lat oraz 37-letnią kobietę. Badanie stanu ich trzeźwości dało wyniki od 1,5 do 3 promili alkoholu. Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszą zarzuty, a o ich dalszym losie rozstrzygnie prokuratura i sąd.

Podejrzani o zabójstwo w areszcie - 27.10.2017 · fot. KMP Bielsko-Biała

Ariel Brończyk, sid / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.