Reklama

Wiadomości

  • 21 stycznia 2012
  • wyświetleń: 1645

Uwaga na kieszonkowców!

Ostatnie dni wskazują na wzmożoną aktywność kieszonkowców. Dowodzą temu liczne zgłoszenia jakie odnotowujemy. Wynika z nich, że złodzieje z powodzeniem wykorzystują pośpiech, roztargnienie, a czasem zwykłe niedbalstwo i lekkomyślność swoich ofiar.

Jak informuje policja, w centrum handlowym przy ul. Mostowej złodziej okradł jedną z klientek. Z jej torebki zniknął portfel z dokumentami i gotówką w kwocie 600 zł. W mieszczącym się tam lokalu łupem rabusia padł telefon komórkowy wart ponad tysiąc złotych. Właściciel nawet nie zauważył jak jego komórka zniknęła ze stolika.

W tym samym sklepie zginęła torebka jednej z klientek, a wraz z nią dwa telefony komórkowe i dokumenty.

Rabuś naraził też na poważne straty kobietę, która została okradziona w sklepie przy ul. Mickiewicza. Z lady sklepowej zginął jej telefon wart 300 zł. Sprawca wykonał ze skradzionej komórki szereg połączeń zawyżając rachunek do kwoty 1700 zł.

Inny złodziej wykorzystał otwarte drzwi w biurze jednej z bielskich firm. Jego łupem padły dokumenty, karty bankomatowe i pieniądze w kwocie 2500 zł.

new / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.