bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 19 stycznia 2012
  • 22 stycznia 2012
  • wyświetleń: 1542

Wysokie rabaty na dobryinteres.pl

"Kupuj z rabatem!" to hasło, które przyświeca serwisowi dobryinteres.pl. Już teraz można zrobić zakupy wybranych usług z rabatem i korzyścią, zarówno dla kupującego, jak i sprzedawcy. Aktualnie w serwisie znajduje się ponad 30 ofert z Bielska, Czechowic i Pszczyny.

dobryinteres.pl
Kupuj z rabatem na dobryinteres.pl!


Co znajdziemy w serwisie dobryinteres.pl? Przede wszystkim wiele usług kosmetycznych. Dla Pań przewidziano stylizację paznokci, tipsy french, hennę brwi i rzęs oraz peeling kawitacyjny. W serwisie także mnóstwo ofert salonów fryzjerskich, w tym modelowanie i koloryzacja. Maturzystki, przygotowujące się do balu studniówkowego, mają natomiast okazję w bardzo atrakcyjnych cenach ułożyć fryzurę i wykonać makijaż.

Jeśli nie macie pomysłu na walentynkowy prezent, można zamówić masaż dla dwojga. W serwisie dobryinteres.pl proponuje go jeden z pszczyńskich gabinetów.

Wiele osób zainteresuje z pewnością możliwość skorzystania w promocyjnych cenach z menu okolicznych restauracji. Taką możliwość oferują Restauracja Smak Regionu oraz Pizzeria Góralska. Ta ostatnia zaprasza także na zabawę karnawałową i w serwisie dobryinteres.pl proponuje zakup biletów z 40% rabatem.

Zamów newsletter

Aby być na bieżąco z wszystkimi ofertami, warto zamówić specjalny newsletter. Można go dopasować pod kątem oczekiwanej usługi i produktu oraz miejscowości. W tym celu w serwisie www.dobryinteres.pl po prawej stronie znajduje się specjalny formularz.

Zapraszamy na dobryinteres.pl.

Co może zyskać kupujący?

Dobryinteres.pl to serwis, w którym każdy może zakupić promocyjne kupony na różne usługi np. profesjonalną usługę fryzjerską, wspaniały masaż czy wyśmienitą kolację w restauracji. Minimalna wielkość rabatu to 40%, co oznacza, że to naprawdę wyjątkowe okazje.

Jaką korzyść mają z tego sprzedający?

Po pierwsze firma zyskuje dużą reklamę. Oferty z serwisu dobryinteres.pl są reklamowane w miejskich portalach - pless.pl, czecho.pl i bielsko.info oraz na ekranie LED zlokalizowanym w Pszczynie przy Rondzie Miast Partnerskich.

Po drugie firma jest w stanie sprzedać usługę, którą warunkuje np. czasem czy miejscem wykorzystania. Przykładowo restauracja, która w porze lunchowej ma mały ruch, może go znacznie zwiększyć, sprzedając promocyjne kupony właśnie na tę porę.

Jeśli Twoja firma jest zainteresowana udziałem w serwisie dobryinteres.pl, skontaktuj się z nami poprzez formularz zgłoszeniowy, napisz na adres biuro@dobryinteres.pl lub zadzwoń pod numer 32 212-88-93 (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00).

Kupuj z rabatem - dobryinteres.pl

new / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.