• 18 stycznia 2012
  • 19 stycznia 2012
  • wyświetleń: 4857

Sukcesy Jakuba Ilewicza

W dniach od 17 do 19 stycznia odbywają się duże międynarodowe zawody narciarskie FIS w miejscowości Vratna na Słowacji. W pierwszym dniu zawodów w slalomie specjalnym zwycięzcą został Jakub Ilewicz z Bielska-Białej.

Jakub Ilewicz

W imprezie bierze udział 140 zawodników z 6 krajów. Zwycięstwo Jakuba to pierwsze zwycięstwo polskiego zawodnika w zawodach FIS w sezonie 2011/2012. Start w tych zawodach był przy okazji treningiem zawodnika , przed startem w zawodach Pucharu Świata w Schladming w dniu 24 stycznia.

W drugim dniu zawodów Jakub Ilewicz pokazał klasę . Zaznaczył to sukcesami, zdobywając 3. miejsce w slalomie gigancie i 1. miejsce w kombinacji. Tym samym Jakub stanął 30. raz na podium w zawodach FIS.

Gratulacje dla Jakuba i trenera Piotra Ilewicza. Trzymamy kciuki za Kubę, powodzenia!