bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 29 września 2017
  • 30 września 2017
  • wyświetleń: 3463

Mordercze zmagania na Czantorii - Barbarian Arrow i Barbarian Race

Za nami:

W najbliższy weekend fani wysiłku i mocnych wrażeń sportowych będą mogli zmierzyć się z własnymi słabościami podczas morderczego Barbarian Race!

Reklama

Barbarian Race
Chętni zmierzą się z przeszkodami i własnymi słabościami podczas Barbarian Race · fot. Martyna Gil/ www.barbarianrace.pl


30 września odbędzie się kolejna edycja Barbarian Arrow. Uczestnicy znów będą mogli zmierzyć się w pojedynku na szybkość, sprawność oraz technikę. Na dystansie ok. 150 m organizatorzy przygotowali 8 specjalnie wyselekcjonowanych przeszkód znanych z trasy Barbarian Race (w tym 2 combosy).

Start odbywać się będzie dwójkami, pierwsza para wyruszy na tor o godzinie 15.00, a pojedynki trwać będą do godziny 17.30. Spośród wszystkich uczestników 4 najlepsze kobiety oraz 4 najlepszych mężczyzn dostanie się do rundy finałowej. Runda finałowa będzie składała się z Finału A, w którym odbędzie się walka o 1. i 2. miejsce oraz Finału B, w którym rozegra się pojedynek o pozycje 3. i 4. Finałowe rundy rozpoczną się ok. godziny 18.00.

Następnego dnia chętni zmierzą się w 10-kilometrowym biegu. Na trasie o podwyższeniu ponad 600 m czekać będzie około 40 przeszkód. Podczas tej edycji uczestnicy będą mogli pokonać wodne przeszkody combo, a meta znajdować się będzie na górnej stacji wyciągu Czantoria. Starty odbywać się będą w kilkudziesięcioosobowych falach (OPEN lub ELITE), co 30 minut. Pierwsza grupa wystartuje o godzinie 8.45.

Organizatorzy nie zapomnieli również o najmłodszych. Dla nich przewidziano zawody Barbarian Kids na specjalnym torze z przeszkodami. Udział w nich mogą wziąć dzieci w wieku 5-12 lat, które podzielone zostaną na dwie grupy. Młodsza grupa (5-8 lat) rozpocznie zawody o godzinie 10.30, zaś starsza (9-12 lat) - o godzinie 12.00.

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.