bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 września 2017
  • wyświetleń: 8235

[ZDJĘCIA] Pożar w Komorowicach, dwie osoby trafiły do szpitala

Do pożaru domu dwukondygnacyjnego na ulicy Hałcnowskiej, doszło w środowy wieczór, około godziny 21:20. W wynik zatrucia dymem, dwie osoby trafiły do szpitala.

Pożar domu na ulicy Hałcnowskiej - 27.09.2017 · fot. bielsko.info


Jak wynika z ustaleń naszego portalu, pożar wybuchł w mieszkaniu na pierwszym piętrze. Prawdopodobnie zapaliła się pralka. Strażacy pojawili się na miejscu w ciągu zaledwie minuty, dzięki czemu pożar udało się bardzo szybko ugasić. Tak szybką reakcję straży, mieszkańcy zawdzięczają kierowcy ciężarówki, który rozlał paliwo na kilku ulicach Komorowic. Po otrzymaniu informacji o zagrożeniu, zwarci i gotowi strażacy przerwali neutralizację plamy i błyskawicznie mogli przemieścić się na odległa o kilkaset metrów ulicę Hałcnowską.

Dwie osoby z objawami podtrucia dymem, trafiły do szpitala na obserwację. W sumie w akcji uczestniczyło pięć zastępów państwowej i ochotniczej straży pożarnej. Na miejscu obecni byli również policjanci, którzy będą teraz szczegółowo analizować przyczynę pojawienia się ognia.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.