Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 września 2017
  • wyświetleń: 4196

[ZDJĘCIA] Pijany kierowca Jaguara uderzył w dwa inne samochody

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca Jaguara, który wczoraj na ulicy Piłsudskiego spowodował kolizję z dwoma innymi pojazdami. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Kolizja z pijanym kierowcą na ul. Piłsudskiego - 26.09.2017 · fot. nadesłane przez czytelnika


Do zdarzenia doszło około godziny 17:50 na ulicy Piłsudskiego w rejonie Archiwum Państwowego. 66-letni mężczyzna jadący Jaguarem XF na czeskich numerach rejestracyjnych, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go Renault Scenica i najechał na jego tył. W wyniku siły uderzenia Ranault dobiło do jadącego przed nim Volkswagena Golfa.

Sprawca zdarzenia początkowo chciał się dogadać i spisać oświadczenia. W międzyczasie jednak okazało się, że nie ma on przy sobie żadnych dokumentów, a jego zachowanie jednoznacznie wskazuje na stan upojenia alkoholowego. Uczestnicy kolizji wezwali policję, a mężczyzna chciał uciec z miejsca zdarzenia. Patrol drogówki na szczęście był nieopodal i bardzo szybko zajął się delikwentem, którego wynika badania, dał wynik ponad promil w wydychanym powietrzu.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.