Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 23 września 2017
  • 30 września 2017
  • wyświetleń: 6922

W PSZOK-u za surowce wtórne otrzymasz sadzonki drzew i kwiatów

Za nami:

Fundacja Ekologiczna ARKA organizuje kolejną akcję "Drzewko za surowce". W sobotę, 30 września w godzinach 9.00-17.00 zapraszamy do wymiany surowców na sadzonki drzew i kwiatów. Akcja odbędzie się w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK), róg ul. Leszczyńskiej i Straconki (obok Gemini Park).

Ekologiczna akcja w nowym PSZOK-u - 04.04.2016
Ekologiczna akcja w PSZOK-u · fot. UM Bielsko-Biała


- Zachęcamy wszystkich do zbiórki surowców wtórnych, które 30 września będzie można wymienić na sadzonki drzew i kwiatów. Każdy, kto przyniesie 20 puszek lub 20 butelek (PET lub szklanych), a także 10 kg makulatury otrzyma od leśników sadzonkę drzewka lub kwiatki - zachęcają organizatorzy.

Zebrane surowce zostaną sprzedane, a pieniądze przekazane na zakup rowerów dla dzieci z domów dziecka i świetlic środowiskowych w ramach akcji Rower Pomaga.

Partnerami akcji są Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Katowicach, Urząd Miejski w Bielsku-Białej, Zakład Gospodarki Odpadami.

drzewko za surowce

BM / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.