bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 21 września 2017
  • wyświetleń: 2899

Policjanci zatrzymali złodziei i odzyskali skradziony komputer

Kryminalni z bielskiej "trójki" zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy są podejrzani o kradzież komputera o wartości tysiąca zł z jednego z mieszkań w centrum miasta. Śledczy odzyskał skradzione mienie. Za przestępstwo to zatrzymanym grozi teraz do 5 lat za kratami.

Reklama

Do kradzieży doszło końcem sierpnia br. Sprawcy wykorzystali nieuwagę właściciela mieszkania przy bielskiej ul. Słowackiego i skradli należący do niego komputer. Skradzione mienie szybko spieniężyli w jednym z lombardów, a uzyskane pieniądze przeznaczyli na zakup alkoholu.

Policjanci poszukiwali złodziei. Ustalili, że związek z tą kradzieżą mogą mieć dwaj bielszczanie w wieku 45 i 54 lat. Zatrzymali sprawców i przewieźli ich do policyjnego aresztu. Zatrzymani są już po zarzutach. Za kradzież grozi im nawet do 5 lat więzienia.

W czasie przeszukania bielskiego lombardu kryminalni odnaleźli skradzione mienie. Komputer zostanie wkrótce zwrócony właścicielowi.

ab / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.