bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 21 września 2017
  • wyświetleń: 3753

69-latek strzelił do byłej żony z broni pneumatycznej. Pójdzie siedzieć

Najbliższe miesiące spędzi w areszcie 69-letni mężczyzna podejrzany o znęcanie się nad byłą żoną. Sprawca naraził też kobietę na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia, oddając w jej kierunku strzał z broni pneumatycznej.

Policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z prywatnych domów w gminie Jasienica, gdzie doszło do awantury pomiędzy nietrzeźwym mężczyzną, a jego byłą żoną. W czasie kłótni sprawca zaatakował kobietę, oddając w jej kierunku strzał z broni pneumatycznej. Pokrzywdzona doznała urazu żeber. Jej życiu na szczęście nie zagrażało niebezpieczeństwo.

Policjanci zatrzymali awanturnika. Badanie alkomatem wykazało, że miał on w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Po nocy spędzonej w policyjnej celi usłyszał zarzuty i został doprowadzony do prokuratury i sądu. Wczoraj bielski sąd, na wniosek śledczych, podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.