bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 19 września 2017
  • wyświetleń: 4863

Zaatakował pustakami kolegów, z którymi wcześniej spożywał alkohol

Nawet do 5 lat za kratami grozi 30-letniemu mężczyźnie, który zaatakował pustakami budowlanymi dwóch swoich kolegów. Jeden z pokrzywdzonych doznał złamania nogi, drugi urazu głowy. Policjanci z Jasienicy zatrzymali pijanego napastnika, który trafił do policyjnego aresztu.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem na jednej z posesji w Jasienicy przy ul. Cieszyńskiej. Trzej mężczyźni spożywali wspólnie alkohol. W miarę, jak rosły promile w ich organizmach, wzrastała też ich agresja. Mężczyźni pokłócili się. W pewnym momencie najmłodszy z nich zaatakował 72- i 64-latka, rzucając w ich kierunku budowlanymi pustakami. Starszy z mężczyzn doznał złamania nogi, młodszy urazu głowy.

Wezwani na miejsce policjanci zatrzymali 30-letniego napastnika. Badanie stanu jego trzeźwości dało wynik ponad 2 promili alkoholu. Sprawca usłyszy dzisiaj zarzuty, a o jego dalszym losie zadecyduje prokurator.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.