bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 16 września 2017
  • wyświetleń: 3274

Rada Osiedla namawia mieszkańców Lipnika, aby pisali listy do urzędu

Zgodnie z ustaleniami, które zapadły na ostatnim zebraniu Rady Osiedla Lipnik, na stronie internetowej rady zostały udostępnione przykłady pism, jakie mieszkańcy Bielska-Białej mogą składać do Urzędu Miejskiego w celu sprzeciwu dla strefy przemysłowej w Lipniku.

rada osiedla lipnik


- Mieszkańcy uznali, że sposób przeprowadzenia konsultacji społecznej jest dla nas nie dość wyczerpujący, a skoro przedstawiciele Urzędu nie przyjęli zaproszeń na ostatnie spotkanie, postanowili złożyć swoje uwagi w pismach. Ważne, aby wnioski trafiły do urzędu na dziennik podawczy w podanych poniżej terminach. Można również dostarczyć pisma do skrzynki Rady Osiedla w domu kultury. Wówczas my złożymy pisma w urzędzie, jednak pisma do skrzynki muszą trafić najpóźniej dwa dni przed ostatecznym terminem - informuje Rada Osiedla Lipnik.

Przykładowe pisma oraz terminy ich złożenia znajdują się na stronie www.ro-lipnik.pl. Druki pism oraz broszurka informacyjna będą również możliwe do pobrania podczas najbliższego spotkania Rady Osiedla, tj. w czwartek 21 września o godz. 19:00. Kolejne spotkanie z udziałem mieszkańców w temacie strefy przemysłowej zaplanowane jest na wtorek 26 września o godz. 19:00 w domu kultury.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.