bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 13 września 2017
  • wyświetleń: 3070

Targi za targami. Po "Energetab" czekają nas Targi Budownictwa

Za nami:

W dniach 22-24 września w Bielsku-Białej odbędą się 52. Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz "Jesień 2017".

Reklama

targi
Targi za targami. Po "Energetab" czekają nas Targi Budownictwa · fot. targibielskie.pl


Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz "Jesień 2017" w Bielsku-Białej organizowane są od 26 lat na pograniczu polsko - czesko - słowackim. Równocześnie będą się odbywać 19. Targi Technik Grzewczych i Zielonych Energii "Instal System 2017". Połączenie tych dwóch tematów daje szerszy przegląd ofert rynku budowlanego i grzewczego.

Organizatorzy przewidują udział ok. 240 firm polskich i zagranicznych z szeroko pojętej branży budowlanej, wyposażenia wnętrz, techniki grzewczej, instalacyjnej, oświetleniowej i zielonych energii.
Powierzchnia wystawiennicza - 5 000 m² w Hali i 1500 m² na terenach zewnętrznych.

Tematem przewodnim targów jest: "Dom energetycznie innowacyjny", czyli efektywny ekonomicznie i energetycznie, zapewniający wysoki komfort życia mieszkańców i niskie koszty eksploatacji. Temat ten realizowany będzie poprzez ekspozycje targowe, jak i specjalistyczną konferencję w pierwszym dniu targów.

Targi odbędą się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Bielsku-Białej pod Dębowcem, przy ul. Karbowej 26 w dniach 22 - 24 września br. Będą udostępnione do zwiedzania: piątek i sobota w godz. 10.00 - 18.00, natomiast w niedzielę od godz. 10.00 do 16.00. Bilet wstępu jest w cenie 10 zł. Grupy zorganizowane - wstęp na targi bezpłatny. Należy się zgłosić punktach kasowych.

Zarejestrowani uczestnicy Konferencji „Dom Energetycznie Innowacyjny” zapewniony mają bezpłatny wstęp na targi. Należy się zgłosić do punktów kasowych. E-bilet - bezpłatne wejście na targi - należy go pobrać ze strony internetowej targów, wydrukować i okazać w punktach kasowych. Katalog Wystawców w cenie 5 zł do nabycia w punktach kasowych.

Prestiżowe, honorowe patronaty nad imprezą sprawują:
  • Minister Infrastruktury i Budownictwa - Andrzej Adamczyk,
  • Premier RP 1997 - 2001, Przewodniczący PE 2009 - 2012, Poseł do PE od 2004 roku - Jerzy Buzek,
  • Prezydent Miasta Bielska - Białej - Jacek Krywult.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.