Wiadomości

  • 10 września 2017
  • wyświetleń: 8253

Porażka Podbeskidzia z Górnikiem Łęczna. Jesteśmy na dole tabeli!

Po sobotniej porażce Podbeskidzia z Górnikiem Łęczna, nasi piłkarze zajmują 16. miejsce w tabeli 1 ligi. Jest to miejsce w sferze spadkowej. Do zakończenia rozgrywek jest jeszcze sporo czasu, miejmy nadzieję, że to tylko chwilowy spadek formy.

Podbeskidzie przegrało na wyjeździe z Górnikiem Łęczna 0:1. Górale bramkę stracili w 83 minucie meczu po strzale strzelca Górnika - Patryka Szysza. Górale w końcówce próbowali jeszcze intensuwnie odrobić straty, ale ostatecznie musieli się pogodzić z porażką.

Kolejny mecz piłkarze Podbeskidzia zagrają 13 września u siebie. Rywalem będzie Olimpia Grudziądz. Początek meczu o godz. 19:00.

TS Podbeskidzie: Fabisiak-Jaroch, Malec, Wiktrski, Moskwik-Hanzel-Sobczak (64.Kozak), Rakowski, Iliev (88.Podgórski), Sierpina-Tomczyk (64.Sabala)

Górnik Łęczna: Prusak-Sasin, Kasperkiewicz, Sosnowski, Kosznik-Bonin, Makowski (82.Jarecki), Pruchnik(88.Wiech), Tymiński, Szysz-Szerszeń (64.Suchanek)

żółte kartki: Tymiński, Pruchnik, Kosznik -Jaroch, Wiktorski

ups / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj