bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 8 września 2017
  • wyświetleń: 4414

W przyszłym tygodniu rozpoczną się kolejne targi Energetab

Od 12 września przez trzy dni będą odbywały się w Bielsku-Białej największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego. Będzie to jedno z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli sektora elektroenergetycznego.

targi engergetab
fot. energetab.pl


Generatory, transformatory i inne maszyny elektryczne, odnawialne źródła energii, urządzenia rozdzielcze wysokich i niskich napięć, układy automatyki, sterowania, pomiarów i diagnostyki, kable i przewody słupy, podnośniki i pojazdy specjalistyczne dla energetyki, osprzęt i elementy sieci i instalacji, oświetlenie, narzędzia i urządzenia do budownictwa energetycznego, technologie i usługi dla energetyki i wiele jeszcze innych innowacyjnych rozwiązań, które będzie można zobaczyć i podyskutować na ich temat z przedstawicielami ponad 700 wystawców z 20 krajów Europy i Azji. Wśród wystawców spotkamy zarówno dobrze znane międzynarodowe korporacje dostarczające pełny wachlarz produktów na globalne rynki, jak też większość liczących się, krajowych dostawców najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn, urządzeń i aparatów, służących niezawodnemu i efektywnemu wytwarzaniu i dostarczaniu energii elektrycznej.

Najbardziej innowacyjne produkty zostaną zgłoszone przez wystawców do konkursu „na szczególnie wyróżniający się produkt”, w którym - wśród kilkunastu prestiżowych wyróżnień można wymienić: Puchar Ministra Energii, Puchar PTPiREE, Medal Prezesa SEP czy też „Złoty Lew” im. Kazimierza Szpotańskiego.

Jak co roku, targom towarzyszyć będą konferencje oraz prezentacje i seminaria promocyjne. Niektórzy wystawcy planują specjalne spotkania z klientami dla uczczenia obchodzonych w tym roku jubileuszy.

Podczas tegorocznej edycji targów niektórzy wystawcy przygotowali dla zwiedzających konkursy multimedialne, premiując atrakcyjnymi nagrodami wiedzę z zakresu oferowanych przez siebie produktów.

Szczegółowe informacje o organizowanych podczas targów konferencjach, seminariach, okolicznościowych zebraniach i innych wydarzeniach opublikowane są i na bieżąco będą aktualizowane na stronie internetowej targów: www.energetab.pl.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.