Wiadomości

  • 8 września 2017
  • wyświetleń: 6007

Policjanci zabezpieczyli blisko 300 porcji marihuany

Policjanci z Bielska-Białej zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 24-letniego mężczyznę, podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków. Podczas przeszukania samochodu sprawcy, śledczy zabezpieczyli prawie 300 porcji odurzających marihuany. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu nawet do 10 lat więzienia.

Policjanci z referatu antynarkotykowego uzyskali informację, z której wynikało, że mieszkaniec Żywca może posiadać znaczne ilości środków odurzających. Od pewnego czasu bacznie przyglądali się jego poczynaniom.

W czwartek w Jasienicy, wspólnie z patrolem ruchu drogowego, zatrzymali kompletnie zaskoczonego sprawcę do kontroli drogowej. W czasie przeszukania audi, którym kierował 24-latek, odnaleźli blisko 300 porcji odurzających marihuany. Środki odurzające zabezpieczono, a ich właściciel trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał. O jego dalszym losie zadecyduje teraz prokurator.

Ariel Brończyk / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.