bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 7 września 2017
  • wyświetleń: 5091

21-latek ukradł alkohol. W trakcie ucieczki zaatakował ochroniarza

Policjanci z komisariatu III w Bielsku-Białej wspólnie z pracownikami ochrony zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o kradzież rozbójniczą. 21-latek skradł w jednym z bielskich sklepów alkohol, a w czasie ucieczki zaatakował pracownika ochrony, który usiłował go ująć i odzyskać skradzione mienie.

Reklama

Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów w centrum miasta. Sprawca skradł butelkę wina, którą ukrył pod kurtką. Zauważył go ochroniarz, który ruszył w pościg za rabusiem. Pomiędzy mężczyznami doszło do szamotaniny. Napastnik odepchnął pracownika ochrony, a następnie uderzył go w twarz, uszkadzając mu okulary o wartości 800 zł. Nie zdołał uciec daleko. Chwilę później został zatrzymany przez patrol z "trójki" i pracowników ochrony.

Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że 21-latek był poszukiwany za wcześniejsze przestępstwa. Trafił do policyjnego aresztu, a nazajutrz usłyszał zarzuty i został doprowadzony do prokuratury. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór. Za przestępstwo, którego się dopuścił grozi mu teraz do 10 lat za kratami.

ab / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.