Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 5 września 2017
  • wyświetleń: 5397

Tymczasowe areszty za rozbój na ulicy Sobieskiego

Policjanci z wydziału kryminalnego bielskiej komendy zatrzymali trzech młodych mężczyzn, którzy są podejrzani o rozbój. Napastnicy zaatakowali, dotkliwie pobili i okradli 33-letniego bielszczanina. Dwaj z nich usłyszeli już zarzuty i decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani. Ich nieletni kolega za swój czyn odpowie wkrótce przed sądem rodzinnym.

Do zdarzenia doszło 28 sierpnia br. w Bielsku-Białej przy ul. Sobieskiego. Napastnicy przebywali w mieszkaniu 33-latka. W pewnym momencie doszło pomiędzy nimi do kłótni. Sprawcy zaatakowali gospodarza i dotkliwie go pobili. Ich łupem padł portfel, a wraz z nim dokumenty i gotówka w wysokości 200 zł.

Zaalarmowani o zdarzeniu policjanci poszukiwali sprawców. Krótko po tym zdarzeniu zatrzymali trzech młodych mężczyzn w wieku od 16 do 18 lat. Dwaj 18-latkowie trafili do policyjnego aresztu. Nazajutrz usłyszeli zarzuty przestępstwa, za które grozi im teraz do 12 lat za kratami. Sprawcy zostali doprowadzeni do prokuratury i sądu. Bielski sąd podjął już decyzję o ich tymczasowym aresztowaniu. Dzisiaj o losie zatrzymanego 16-latka zadecyduje sąd dla nieletnich.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.