Wiadomości

  • 31 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 10748

[ZDJĘCIA] Samochodowe domino na ulicy Cieszyńskiej, 4 rozbite auta

Do bardzo groźnie wyglądającej kolizji, doszło dziś około godziny 12:15 na ulicy Cieszyńskiej w pobliżu Studia Filmów Rysunkowych. Nikomu nic się nie stało, ponieważ nikt nie kierował żadnym z czterech samochodów.

Samochodowe domino na ulicy Cieszyńskiej - 31.08.2017 · fot. www.bielskiedrogi.pl


Jak wynika z ustaleń portalu Bielskie Drogi, kierowca Volvo S40, niewłaściwie zabezpieczył swój samochód podczas postoju. Prawdopodobnie nie wbił biegu. Na jego nieszczęście, hamulec postojowy uległ awarii, bądź nie był właściwie zaciągnięty. Volvo ruszyło stromą ulicą Cieszyńską w stronę targowiska i po przejechaniu około 100 metrów, uderzyło w trzy samochody zaparkowane po lewej stronie jezdni. To szczęście, że nikomu nic się nie stało.

Jak nieoficjalnie udało się nam dowiedzieć, Volvo należy do jednego z bielskich radnych, który przyjechał na ulicę Cieszyńską w celach służbowych. Nieoficjalnie wiadomo, że była to wizyta kontrolna u starszego i schorowanego człowieka, który znajduje się pod częściową opieką miasta.

Miejsce zdarzeniasid / bielsko.info

źródło: bielskiedrogi.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj