bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 5911

[ZDJĘCIA] Wieczorne zderzenie busów na Grunwaldzkiej, Renault na boku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do bardzo groźnie wyglądającej kolizji, doszło wczoraj wieczorem na skrzyżowaniu Grunwaldzkiej z Listopadową w Bielsku-Białej. Po zderzeniu dwóch samochodów dostawczych, jeden przewrócił się na bok. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Wieczorna kraksa na ul. Grunwaldzkiej - 28.08.2017 · fot. www.bielskiedrogi.pl


Jak wynika z ustaleń portalu Bielskie Drogi, kierowca białego Renault Master, jadąc ulicą Listopadową nie zauważył znaku STOP. Kierowca Volkswagena T5 Multivan, jadący ulicą Grunwaldzką w stronę pl. Zwycięstwa, nie miał szans wyhamować. Biały bus uderzony w tylne lewe koło, przewrócił się na bok.

Na miejscu błyskawicznie pojawiły się wszystkie służby, zaalarmowane przez obudzonych hukiem, okolicznych mieszkańców. Na szczęście zarówno kierowcy Renault jak i dwóm osobom podróżującym Volkswagenem nic się nie stało. Patrol drogówki ukarał sprawcę zdarzenia mandatem karnym. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę.Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj