bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 3574

Tymczasowy areszt dla 30-latka za znęcanie się nad żoną

Nawet do 5 lat więzienia grozi mężczyźnie zatrzymanemu przez policjantów z komisariatu III w Bielsku-Białej. 30-latek podejrzany jest o znęcanie się nad swoją żoną. Bielski sąd, na wniosek śledczych, podjął już decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu.

Policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań w centrum miasta, gdzie mężczyzna wszczął awanturę ze swoją żoną. W czasie kłótni usiłował pobić kobietę i groził jej śmiercią. Policjanci zatrzymali awanturnika.

Po nocy spędzonej w policyjnej celi usłyszał zarzuty znęcania się nad kobietą. Ustalono, że sprawca od ponad roku dopuszczał się fizycznej i psychicznej przemocy wobec małżonki. Zatrzymany został doprowadzony do prokuratury, a następnie sądu, gdzie zapadła decyzja o jego tymczasowym aresztowaniu. Sprawcy grozi teraz kara nawet 5 lat więzienia.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.