bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 7457

[ZDJĘCIA] Zderzenie autobusu z osobówką w Wilkowicach, są ranni

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do bardzo groźnego zdarzenia doszło dziś około godziny 12:20 na ulicy Żywieckiej w Wilkowicach. W zderzeniu autobusu turystycznego i samochodu osobowego, dwie osoby odniosły obrażenia ciała.

Zderzenie autobusu z osobówką w Wilkowicach - 28.08.2017 · fot. www.bielskiedrogi.pl


Jak wynika z policyjnych ustaleń, kierowca Volkswagena Passata, jadąc w stronę Bielska-Białej podjął manewr wyprzedzania jadącej przed nim koparki. Nie zauważył niestety we wstecznym lusterku, że jest już wyprzedzany przez autobus turystyczny. Doszło do zderzenia obu pojazdów. Dwie osoby podróżujące Volkswagenem trafiły do szpitala. Zarówno kierowcy jak i jednemu pasażerowi, który podróżował autobusem nic się nie stało. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

AKTUALIZACJA 17:15 - Jak informuje nadkom. Elwira Jurasz z bielskiej policji, 32-latek kierujący Volkswagenem za spowodowanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem 220 złotych i 6 punktów karnych. On podróżował z dwuletnim dzieckiem. Nikomu nic się nie stało i po badaniach zostali wypisani ze szpitali. Z kolei 58-letni kierowca autobusu za niezastosowanie się do linii ciągłej, został ukarany mandatem karnym w kwocie 200 złotych i 1 punktem karnym.

Przybliżone miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj