bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 7214

[ZDJĘCIA] Nocny wypadek na Partyzantów, dwie osoby w szpitalu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do bardzo groźnego wypadku drogowego, doszło dziś w nocy na skrzyżowaniu ulic Partyzantów z Michałowicza w Bielsku-Białej. Niezbędna była pomoc strażaków, którzy przy użyciu sprzętu hydraulicznego musieli uwolnić poszkodowaną kobietę z wraku samochodu. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Nocny wypadek na skrzyżowaniu Partyzantów z Michałowicza - 27.08.2017 · fot. www.bielskiedrogi.pl


Jak wynika z ustaleń portalu Bielskie Drogi, do zdarzenia doszło około godziny 4:20. Kierowca Opla Astry wyjeżdżając z ulicy 1-go Maja w stronę ulicy Michałowicza, nie ustąpił pierwszeństwa, prawidłowo jadącemu kierowcy Peugeota 308, który poruszał się od strony Szczyrku w stronę centrum miasta. Na środku skrzyżowania doszło do bardzo mocnego uderzania czołowo bocznego.

W wyniku zdarzenia, pasażerka Opla Astry została zakleszczona w samochodzie i nie mogła samodzielnie opuścić wraku. Niezbędna okazała się pomoc strażaków, którzy uwolnili ranną kobietę za pomocą narzędzi hydraulicznych. Oplem podróżowało pięć osób, z czego dwie trafiły do szpitala. Patrol drogówki sporządził dokumentację wypadku drogowego. Oba samochody zostały odtransportowane na lawetach pomocy drogowej. Na czas działań służb, przez około półtorej godziny, skrzyżowanie było całkowicie zablokowane. Ze względu na niemalże zerowy ruch o tej porze, obeszło się bez większych problemów z ominięciem przez pozostałych kierowców miejsca wypadku.

Miejsce wypadku

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj