bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 2777

Awantura podczas libacji. Policja zatrzymała sprawcę pobicia

Policjanci z komisariatu II w Bielsku-Białej, którzy pełnili służbę na terenie miasta w ramach dodatkowych patroli finansowanych przez samorząd, zatrzymali 31-letniego mężczyznę, podejrzanego o pobicie bielszczanina. Za przestępstwo to zatrzymanemu grozi teraz do 5 lat za kratami.

Do zdarzenia doszło nocą w Bielsku-Białej przy ul. Jagienki, gdzie mężczyźni wspólnie wynajmują mieszkanie. W czasie imprezy alkoholowej doszło pomiędzy nimi do ostrej wymiany zdań. W pewnym momencie 31-letni napastnik zaatakował o rok starszego adwersarza i dotkliwie go pobił. Pokrzywdzony doznał poważnego urazu twarzy. Trafił do szpitala.

Chwilę później policjanci zatrzymali sprawcę. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Po nocy spędzonej w policyjnej celi usłyszał zarzuty. O jego dalszym losie rozstrzygnie wkrótce prokurator

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.