Wiadomości

  • 24 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 5667

[WIDEO] 250 policjantów zabezpieczało mecz Podbeskidzia

Blisko 250 policjantów zabezpieczało mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami TS Podbeskidzia i Ruchu Chorzów. Na trybunach zasiadło blisko 8 tysięcy kibiców. Mundurowi strzegli bezpieczeństwa nie tylko wokół stadionu i na trasach dojazdowych, ale w całym mieście. Podczas zabezpieczenia tego spotkania nie doszło do poważniejszych incydentów, ani też zakłócenia spokoju.W poniedziałek na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej rozegrany został pierwszoligowy mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami TS Podbeskidzia i Ruchu Chorzów. Na trybunach zasiadło prawie 8 tysięcy osób.

Nad bezpieczeństwem mieszkańców i kibiców czuwało blisko 250 policjantów z Bielska-Białej, Cieszyna, Żywca, bielskiego i katowickiego oddziału prewencji oraz policyjni spottersi. Mundurowi z prewencji, ruchu drogowego oraz kryminalni byli obecni w całym mieście. Zabezpieczali trasy dojazdowe i okolice widowiska sportowego. Policjanci dbali, by każdy z uczestników meczu bez przeszkód dotarł na stadion, a potem równie bezpiecznie powrócił do domu. Spotkanie przebiegało spokojnie. Nie doszło do poważniejszych incydentów czy zakłócenia spokoju.

Policyjne zabezpieczenie meczu Podbeskidzia z Ruchem Chorzów - 21.08.2017 · fot. bielsko.info

Ariel Brończyk / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.