bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 2266

Awanturowali się, bo w hotelu nie było wolnych miejsc

Policjanci z komisariatu II wspólnie z funkcjonariuszami wydziału kryminalnego zatrzymali kobietę i mężczyznę, którzy wszczęli awanturę w jednym z bielskich hoteli przy Al. Armii Krajowej. Agresywna para groziła recepcjoniście. Mężczyzna dodatkowo uszkodził wyposażenie pensjonatu.

Do zdarzenia doszło w sobotnią noc. 24-letni mężczyzna i towarzysząca mu 26-latka zamierzali wynająć pokój w hotelu. Kiedy jednak okazało się, że brak jest wolnych miejsc, nietrzeźwa para wszczęła awanturę z personelem. Sprawcy grozili recepcjoniście śmiercią. Agresywny 24-latek zaczął demolować wyposażenie pensjonatu. Uszkodził rolety, drzwi i okno, powodując szkody w wysokości tysiąca zł.

Wezwani na miejsce policjanci zatrzymali awanturników. Badanie stanu ich trzeźwości dało wyniki od 1,5 do 2 promili alkoholu. Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Nazajutrz usłyszeli zarzuty. Oboje odpowiedzą za groźby karalne, za co mogą trafić za kraty na najbliższe 2 lata. Zatrzymany 24-latek dodatkowo tłumaczyć się będzie za uszkodzenie mienia, za co grozi mu do 5 lat więzienia.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.