bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 sierpnia 2017
  • 24 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 3020

Impreza plenerowa dla seniorów na osiedlu Złote Łany

Za nami:

W czwartek 24 sierpnia na terenach zielonych koło Placu Zabaw Agnieszka na osiedlu Złote Łany, odbędzie się plenerowa impreza dla seniorów - spotkanie integracyjne. Początek o godzinie 15.00.

seniorzy
Impreza plenerowa dla seniorów na osiedlu Złote Łany · fot. bielsko.info


Imprezę organizuje Spółdzielnia Mieszkaniowa "Złote Łany" oraz Fundacja Aktywności Społecznej Złote Łany. W programie występ Regionalnego Zespołu Pieśni i Tańca "Dudoski" a potem wspólne śpiewanie przy akompaniamencie akordeonu. W ramach imprezy odbędzie się również spotkanie z przedstawicielem OSP Leszczyny, który powie zebranym, jak bezpiecznie zadziałać w przypadku ulatniania się gazu i wybuchu pożaru w mieszkaniu.

Równolegle odbywać się będą Warsztaty Pakowania Prezentów, gdzie pod kierunkiem fachowca będzie można zgłębić tajniki umiejętnego opakowania paczki, kwiatka w doniczce i innych prezentów o nietypowych kształtach.

W ramach poczęstunku czekać będzie na seniorów pyszna grochówka. Zapraszamy seniorów z osiedla Złote Łany, wstęp na imprezę jest bezpłatny, organizatorzy zapewniają miłą zabawę, dużo radości i dobrego humoru !

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.