bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 7788

[ZDJĘCIA] Zderzenie koparki z dwoma osobówkami na Złotych Łanach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do bardzo groźnego zdarzenia doszło dziś około godziny 14:30 na ul. Lenartowicza na bielskich Złotych Łanach. W zderzeniu koparki i dwóch samochodów osobowych, jedna osoba odniosła obrażenia ciała.

Wypadek na Lenartowicza - 18.08.2017 · fot. bielsko.info


Ze wstępnych ustaleń naszego portalu wynika, że kierująca Volkswagenem Lupo, wyjeżdżając z ulicy Akademii Umiejętności, nie ustąpiła pierwszeństwa, prawidłowo jadącemu kierowcy koparki. Operator maszyny budowlanej widząc, że nie zdoła wyhamować i dojdzie do zdarzenia, próbował ratować sytuację, gwałtownie skręcając w prawo. Dzięki temu udało się uniknąć centralnego uderzenia łyżką koparki w bok Volkswagena, ale uszkodzona została Dacia Logan, której kierująca dojeżdżała w tym czasie do skrzyżowania.

Na miejscu zdarzenia błyskawicznie pojawiły się wszystkie służby. Kierująca Volkswagenem została przewieziona do szpitala. Policjanci z bielskiej drogówki sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj