Wiadomości

  • 18 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 15506

[ZDJĘCIA] Niewybuch w centrum miasta. Ewakuowano 100 osób

Na niewybuch z okresu II wojny światowej natrafili dzisiaj pracownicy prowadzący roboty melioracyjne w Bielsku-Białej przy ul. Grottgera. Ze względów bezpieczeństwa, na czas usuwania pocisku artyleryjskiego, ewakuowano blisko 100 mieszkańców pobliskich domostw. Z ruchu wyłączono ul. Grottgera oraz NMP Królowej Polski. Policjanci zorganizowali objazdy i zabezpieczali miejsce znaleziska.

Niewybuch na ul. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski - 18.08.2017


Pracownicy, którzy dzisiaj około 9.30 odnaleźli niewybuch natychmiast przerwali prace. Na miejsce wezwano policyjnego pirotechnika, który zabezpieczył pocisk. O odnalezieniu niewybuchu poinformowano saperów z jednostki wojskowej w Gliwicach, którzy zajęli się jego zabezpieczeniem i neutralizacją.

Do czasu ich przyjazdu, o godz. 13.00 miejsce zdarzenia zabezpieczali policjanci z Bielska-Białej. Ze względów bezpieczeństwa ewakuowano blisko 100 mieszkańców pobliskich domostw. Z ruchu wyłączono ul. Grottgera oraz NMP Królowej Polski. Policjanci kierowali ruchem w miejscu zdarzenia.

Miejsce zdarzeniasid / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.