bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 sierpnia 2017
  • 21 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 6091

Trzydniowy festyn dla dzieci i młodzieży na zakończenie wakacji

Za nami:

Od 24 do 26 sierpnia 2017 roku, w godzinach od 10.00 do 15.00, na terenie Domu Żołnierza przy ul. Broniewskiego odbędzie się VII Festyn Profilaktyczny (czwartek i piątek) oraz Piknik Rodzinny (sobota). Wydarzenia są organizowane przez Wydział Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego.

festyn, piknik
Trzydniowy festyn dla dzieci i młodzieży na zakończenie wakacji · fot. UM Bielsko-Biała


Podczas imprez przewidziano liczne atrakcje prowadzone przez profesjonalnych animatorów - warsztaty rękodzieła, namioty animacyjne, malowanie twarzy, naukę techniki puszczania baniek mydlanych oraz chodzenia na szczudłach.

Dodatkowo na uczestników będzie czekał dmuchany zamek, dmuchana ścianka wspinaczkowa, megapiłkarzyki, a w sobotę Wioska Smerfów. Ponadto pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, stoisko profilaktyczne prowadzone przez Komendę Miejską Policji, tor przeszkód z elementami sprzętu ratowniczo-gaśniczego przygotowany przez Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej oraz możliwość zapoznania się z pracą Straży Miejskiej.

Udział w festynie oraz pikniku jest bezpłatny. Każdy z uczestników będzie mógł zatrzymać na własność stworzoną przez siebie pracę.

Festyn Profilaktyczny oraz Piknik Rodzinny będą ciekawym uzupełnieniem oferty wakacyjnej, a przede wszystkim wskazaniem dzieciom, młodzieży i całym rodzinom atrakcyjnych, alternatywnych sposobów spędzania czasu wolnego.

piknik rodzinny


piknik rodzinny

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.