Reklama

Wiadomości

  • 11 stycznia 2012
  • wyświetleń: 1579

Złapano dwóch rabusiów

Dwóch złodziei w wieku 38 i 52 lat zatrzymali policjanci. Sprawcy wpadli dzięki informacji przekazanej przez bielszczanina, który zauważył rabusiów i przekazał swoje spostrzeżenia stróżom prawa w myśl trwającej kampanii „Nie reagujesz - akceptujesz”.

We wtorek w nocy policjanci otrzymali informację o mężczyznach, którzy ulicą Lipnicką nieśli długą, aluminiową drabinę. Na widok radiowozu skręcili w boczną uliczkę, gdzie w zaroślach usiłowali ukryć skradzione mienie.

Policjanci szybko ustalili, że wartą ponad tysiąc złotych drabinę skradli z jednej z prywatnych posesji. Nad ranem zamierzali ją sprzedać w pobliskim skupie złomu. Drabina wróciła z powrotem do właściciela, a złodzieje zostali przewiezieni do policyjnego aresztu.

Badanie alkomatem wykazało, że obaj byli nietrzeźwi - mieli we krwi od 1-3 promili alkoholu. Wcześniej byli już karani za podobne przestępstwa. Za kradzież grozi im teraz do 5 lat więzienia.

new / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.