bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 2314

Policja zatrzymała dwóch młodych złodziei i pasera. Kradli skutery

Policjanci z komisariatu I w Bielsku-Białej zatrzymali trzech młodych mężczyzn, którzy są podejrzani o kradzież i paserstwo skuterów o wartości 4 tys. zł. Śledczy odzyskali skradzione jednoślady, w których sprawcy zdążyli już przemalować ramy i zdemontować niektóre elementy, tak aby właściciele nie mogli ich rozpoznać. Za przestępstwa te zatrzymanym grozi teraz do 5 lat za kratami.

Do kradzieży doszło nocą z 5/6 sierpnia br. Skutery marki MBK i Tao Tao zniknęły z bielskich ul. Jutrzenki i Młodości. Policjanci poszukiwali sprawców tej kradzieży. Szybko ustalili i zatrzymali pasera, którym okazał się 18-letni bielszczanin.

W czasie przeszukania należącego do niego garażu na obrzeżach miasta, śledczy odnaleźli 2 skradzione jednoślady. Sprawcy zdążyli już przemalować ramy i zdemontować niektóre elementy wyposażenia, tak aby właściciele nie byli w stanie ich rozpoznać. 18-latek usłyszał zarzuty paserstwa.

Dalsze czynności prowadzone w tej sprawie doprowadziły do zatrzymania dwóch 19-latków, podejrzanych o kradzież skuterów. Zatrzymani są już po zarzutach, a o ich losie rozstrzygnie wkrótce prokurator.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.