Wiadomości

  • 15 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 2677

Zespół Koszau został zwycięzcą Cloud9 Festival 2017

Zespół Koszau, którego skład tworzą muzycy z Bielska-Białej i Pszczyny, zwyciężył tegoroczną edycję konkursu Cloud9 Festival. Do zespołu powędrowała Złota Szyna Cloud9 Festival 2017. Nagrodą dla grupy jest też między innymi współpraca z agencją HPG Promotion Group.

Zespół Koszau z Pszczyny zwycięzcą Cloud9 Festival 2017
Zespół Koszau został zwycięzcą Cloud9 Festival 2017.


Cloud9 Festival 2017 to czterodniowy maraton kultury i sztuki, źródło osobistego rozwoju i nośnik pozytywnych treści, powoływany do życia przez grupę animatorów, dla których festiwal stanowi źródło samonapędzającej energii. Festiwal trwał w dniach od 10 do 13 sierpnia w Środzie Wielkopolskiej. Zespół Koszau do finału zakwalifikował się jako jedna z czterech ekip. Jako laureat zagrał koncert na głównej scenie festiwalowej, obok Krzysztofa Zalewskiego i zespołu Kroki.Więcej o grupie przeczytacie na profilu zespołu na facebooku: http://www.facebook.com/Koszau.band/

Zespół Koszau z Pszczyny zwycięzcą Cloud9 Festival 2017
Zespół Koszau

new / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.