bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 5236

Foto-dnia: przez Klimczok na Malinowską Skałę

Jak Wam minął weekend? Macie plany na wolny od pracy wtorek? Może wyprawa w góry? Od jednej z naszych czytelniczek otrzymaliśmy zdjęcia wykonane z wędrówki po szczytach leżących w pobliżu Bielska-Białej.

Do foto-dnia
fot. Izabela Kuś


Pani Izabela Kuś nadesłała do nas najpierw dwie barwne fotografie wykonane z atrakcyjnego niebieskiego szlaku z Bystrej Górnej na Klimczok.

Do foto-dnia
W drodze na Klimczok · fot. Izabela Kuś


Potem podzieliła się z nami urzekającym krajobrazem z czerwonego szlaku z Klimczoka na Przełęcz Karkoszczonkę w kierunku Skrzycznego, Pilska i Babiej Góry. A na koniec przesłała zdjęcie obrazujące efektowny widok z Malinowskiej Skały na malowniczy szlak w stronę Skrzycznego.

Do foto-dnia
Zdjęcie wykonane na czerwonym szlaku · fot. Izabela Kuś


Ktoś z Was również korzysta z tej trasy lub przynajmniej jej fragmentu? A może macie inne, ulubione szlaki w okolicy Bielska-Białej. W komentarzach pod artykułem czekamy na Wasze odpowiedzi oraz propozycje na wakacyjny spacer po górach.

Do foto-dnia
Widok z Malinowskiej Skały · fot. Izabela Kuś


Zrobiłeś inne, ciekawe zdjęcie? Prześlij je do redakcji za pomocą formularza wyślij info. Najlepsze zdjęcia opublikujemy na łamach portalu bielsko.info.

new / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.