bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 4165

Zmiana organizacji ruchu na dwóch ulicach. Można zgłaszać uwagi

W związku z utrudnieniami komunikacyjnymi występującymi na ul. Drukarzy i ul. Pawła Stalmacha zgłaszanymi przez mieszkańców ulic, jak i innych uczestników ruchu, przewidziano zmianę w organizacji ruchu polegającą na wprowadzeniu ruchu jednokierunkowego na obu ulicach.

ulica drukarzy
Ulica Drukarzy · fot. google.com


Ruch jednokierunkowy planuje się wprowadzić na ul. Drukarzy w kierunku od ul. Grunwaldzkiej do ul. Fryderyka Chopina oraz na ul. Pawła Stalmacha w kierunku od ul. Fryderyka Chopina do ul. Grunwaldzkiej.

Utrudnienia te związane są z parkowaniem pojazdów wzdłuż ulicy, na które jest duże zapotrzebowanie. Wprowadzenie ruchu jednokierunkowego na ul. Drukarzy i ul. Pawła Stalmacha umożliwi płynne poruszanie się wzdłuż w/w ulic. Temat ten został już omówiony na Komisji ds. Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, która pozytywnie zaopiniowała wprowadzenie ruchu jednokierunkowego.

W związku z tym, że przedmiotowa zmiana w organizacji ruchu jest zasadnicza, istotna jest opinia uczestników ruchu drogowego ulic miasta Bielska-Białej, w tym analizowanych ulic. W związku z tym Miejski Zarząd Dróg zwraca się do Państwa z prośbą o wyrażenie opinii w sprawie wprowadzenia ruchu jednokierunkowego na ul. Drukarzy i ul. Pawła Stalmacha.

Na Państwa pisemne opinie MZD oczekuje do dnia 21 sierpnia bieżącego roku pod adresem siedziby Miejskiego Zarządu Dróg w Bielsku-Białej przy ul. Grażyńskiego 10, 43-300 Bielsko-Biała, bądź w formie elektronicznej: sekretariat@mzd.bielsko.pl.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.