bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 4490

[ZDJĘCIA] Kraksa na Złotych Łanach, jedna osoba w szpitalu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do groźnego zdarzenia drogowego, doszło wczoraj około godziny 18:20, na skrzyżowaniu ulic Łagodnej i Urodzajnej w Bielsku-Białej. W zderzeniu dwóch samochodów osobowych, jedna osoba trafiła do szpitala. Droga była zablokowana ponad godzinę.

Kolizja na skrzyżowaniu Łagodnej z Urodzajną - 7.08.2017 · fot. www.bielskiedrogi.pl


Do groźnego zdarzenia drogowego, doszło wczoraj około godziny 18:20 na skrzyżowaniu ulic Łagodnej i Urodzajnej w Bielsku-Białej. Jak wynika z naszych ustaleń, do zdarzenia doprowadziła kierująca Fiatem Seicento. Jadąc od strony os. Langiewicza, nie ustąpiła pierwszeństwa kierującej Mazdą 121, która poruszała się ulicą Urodzajną i zamierzała opuścić drogę z pierwszeństwem, skręcając w lewo.

W wyniku zderzenia, kierująca Mazdą trafiła do szpitala. Po badaniach okazało się, że nic poważnego jej się nie stało i kolizja została zakończona mandatem. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę. W czasie działań służb, droga była całkowicie zablokowana. Kilka autobusów MZK musiało przymusowo wstrzymać kursowanie.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj