Wiadomości

  • 7 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 12755

[ZDJĘCIA] Pożar domu przy ulicy Przeciętnej, paliło się poddasze

Przez blisko godzinę, bielscy strażacy walczyli z groźnym pożarem poddasza w budynku jednorodzinnym, przy ulicy Przeciętnej w Bielsku-Białej.

Pożar domu na ulicy Przeciętnej - 7.08.2017 · fot. bielsko.info


Pożar został zauważony około godziny 12:00 przez mieszkańców. Według wstępnych informacji, nikt nie ucierpiał. Z ogniem walczyło kilka zastępów straży pożarnej.

Strażacy biorący udział w akcji, poinformowali nasz portal, że w tym przypadku choć z pozoru pożar dla postronnych obserwatorów wyglądał niepozornie (widać było tylko dym), to sytuacja była poważna. Paliła się duża część poddasza, ale na szczęście ogień nie wydostał się na dach. Sytuacja została opanowana po kilkunastu minutach, ale przeglądanie pogorzeliska i dogaszanie, może potrać do godzin popołudniowych. Policja ustala przyczynę pojawienia się ognia, ale jak nieoficjalnie udało się nam dowiedzieć, wstępnie wykluczono celowe podpalenie.Przybliżona lokalizacja pożarusid / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.