Wiadomości

  • 6 sierpnia 2017
  • 7 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 14396

[ZDJĘCIA] Wypadek na ulicy Czerwonej, osiem osób w szpitalu

Do bardzo groźnego zdarzenia drogowego, doszło w niedzielę około godziny 15.30 na ulicy Czerwonej w Bielsku-Białej. W zderzeniu dwóch BMW i Volkswagena, rannych zostało w sumie dziewięć osób.

Wypadek na ulicy Czerwonej - 6.08.2017 · fot. bielsko.info


Jak wynika z ustaleń naszego portalu, kierowca srebrnego BMW E46 jadąc ulicą Czerwoną w stronę ulicy Niepodległości, na łuku drogi utracił panowanie nad samochodem i uderzył w skarpę po prawej stronie jezdni. Samochód obił się od nasypu z płyt ażurowych i wpadł ponownie na jezdnię, gdzie zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z Volkswagenem Passatem. Kierujący czarnym BMW E36, który jechał bezpośrednio za Volkswagenem, widząc co się dzieje i, że nie ma szans uniknąć zderzenia, postanowił się ratować ucieczką na pobocze. Niestety trafił prosto w słup energetyczny.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano w sumie pięć zespołów ratownictwa medycznego, oraz trzy wozy strażackie. W zdarzeniu ucierpiało dziewięć osób, z czego osiem trafiło do szpitali. Na miejscu pracują policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej. Ulica Czerwona na odcinku od skrzyżowania z ulicą Krausa, do skrzyżowania ulicą Cegielnianą, jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 18:00.

Miejsce wypadkusid / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj