Wiadomości

  • 6 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 11811

[ZDJĘCIA] Czołówka w Kobiernicach, kierowca Mercedesa zasnął

Do bardzo groźnego czołowego zderzenia, doszło około godziny 10:00 na ulicy Bielskiej w Kobiernicach. Dwie osoby z poważnymi obrażeniami trafiły do szpitala. Sprawca wypadku zasnął podczas długiej drogi powrotnej z festiwalu Woodstock w Kostrzynie Nad Odrą. Do domu zabrakło mu około 30 kilometrów.

Czołowe zderzenie na DK-52 w Kobiernicach - 6.08.2017 · fot. www.bielskiedrogi.pl


Kierowca Mercedesa poruszał się od strony Kóz, w stronę Kęt drogą krajową nr 52. Na wysokości stacji benzynowej w Kobiernicach na ulicy Bielskiej, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z samochodem KIA Venga. Siła uderzenia była potężna i kierowcy obu samochodów zostali zakleszczeni w pojazdach.

Kierowca Mercedesa zdołał opuścić pojazd o własnych siłach z pomocą świadków. Natomiast kierowcę samochodu KIA, strażacy musieli uwolnić z pomocą narzędzi hydraulicznych. Obaj mężczyźni z podejrzeniem poważnych urazów trafili do szpitala, ale ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Jak nieoficjalnie udało się ustalić, sprawca zdarzenia wracał z kończącego się właśnie Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą. Zmęczony długą podróżą z województwa lubuskiego, zasnął kilkadziesiąt kilometrów przed docelowym miejscem podróży. Ze względu na obrażenia klatki piersiowej, nie był w stanie dmuchnąć w policyjny alkomat, ale zapewniał policjantów, że nie spożywał alkoholu i jest trzeźwy. W szpitalu zostanie mu pobrana krew do analizy. Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Utrudnienia w ruchu trwały blisko dwie godziny.

Miejsce wypadkusid / bielsko.info

źródło: bielskiedrogi.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj