bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 5 sierpnia 2017
  • 7 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 6958

[ANKIETA] Wasz ulubiony sposób zdobywania szczytu Szyndzielni

Przepiękna wakacyjna pogoda sprawia, że chętniej niż w domu większość osób czas spędzać woli na świeżym powietrzu. W Bielsku-Białej oczywiście jako cel wypraw dominują góry, przede wszystkim Szyndzielnia. Dlatego postanowiliśmy dowiedzieć się w jaki sposób najczęściej zdobywacie jej szczyt: pieszo, na rowerze czy korzystając kolejki linowej?

Schronisko na Szyndzielni
Schronisko na Szyndzielni · fot. Norbert Dydyński


Na Szyndzielnię prowadzi kilka szlaków turystycznych. Korzystają z nich piesi wędrowcy oraz rowerzyści. Najpopularniejszy to oczywiście oznaczona czerwonym kolorem trasa ze strony Dębowca, choć wiele osób wybiera również szlak z Koziej Góry. Wędrówka na szczyt to co najmniej godzina spaceru, nieco krótszy jest wjazd rowerem, choć wymaga już sporych umiejętności, siły i wytrzymałości. To sposoby bardziej wyczerpujące od wjazdu kolejką linową, podróż którą trwa zaledwie około 10 minut, dlatego nie dziwi nas, że każda forma ma swoich zwolenników. Jaka jest Wasza ulubiona?

new / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.