Wiadomości

  • 5 sierpnia 2017
  • 8 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 12081

[ZDJĘCIA] Policjanci zlikwidowali plantację marihuany w Bystrej

W czwartek przed południem policjanci z Referatu dw. z Przestępczością Narkotykową razem z funkcjonariuszem z Komisariatu Policji w Szczyrku weszli na jedną z posesji w Bystrej, gdzie ujawnili 28 krzewów konopi, ponad pół kilograma suszu marihuany oraz specjalistyczny sprzęt do uprawy znalezionych roślin. Funkcjonariusze zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który prowadził nielegalną plantację.

Policjanci zlikwidowali plantację marihuany w Bystrej · fot. KMP Bielsko-Biała


W czwartek około godz. 10.45 policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca powiatu bielskiego, u którego znaleziono krzewy marihuany w różnym stadium rozwoju oraz gotowy susz roślinny. Z zabezpieczonego suszu można było przygotować około 1000 działek handlowych o czarnorynkowej wartości około 20 000 zł.

Mężczyzna nie był wcześniej karany, a za popełnione czyny może otrzymać zarzuty uprawy, a także wytwarzania narkotyków za co grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata.

Ariel Brończyk / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.