bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 3637

[ZDJĘCIA] Półmetek akcji "Lato w mieście na sportowo 2017"

Jak co roku Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji, przy wsparciu Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, przygotował szereg atrakcji dla dzieci i młodzieży w ramach akcji "Lato w mieście na sportowo".

"Lato w mieście na sportowo 2017" · fot. UM Bielsko-Biała


Na początku wakacji, podczas Festiwalu Biegów Górskich, w biegu dla najmłodszych udział wzięło 100 dzieci. Dzień później w biegu na orientację wystartowało blisko 30 zespołów rodzinnych.

W lipcu wśród sportów drużynowych królowała piłka nożna. BBOSiR zorganizował 3 turnieje dla różnych grup wiekowych. Oprócz turniejów piłki nożnej, odbył się turniej tenisa stołowego. Przez 2 tygodnie lipca prowadzone były również warsztaty pływania, zarówno dla grup początkujących jak i zaawansowanych. Oprócz tego odbyły się warsztaty piłki nożnej, tenisa stołowego, jazdy na pump tracku oraz warsztaty samoobrony dla dziewcząt i pań. Codziennie w warsztatach udział brało około 136 osób.

Najlepsze drużyny, zawodnicy turniejów i zabaw zręcznościowych akcji "Lato w mieście" zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami i medalami. Na półmetku wakacji zorganizowany został festyn rodzinny na pływalni "Start", gdzie można było wziąć udział w zajęciach aerobicu w wodzie, poćwiczyć z instruktorem fitness, wystartować w zawodach na ściance wspinaczkowej, czy wziąć udział w turnieju siatkówki plażowej oraz pobawić się na torze przeszkód.

Szczegóły akcji "Lato w mieście na sportowo 2017" można znaleźć na stronie www.bbosir.bielsko.pl, jak również na plakatach "Lato w mieście na sportowo".

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.