bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 6360

Bielszczanie na Błoniach uczczą bohaterów Powstania Warszawskiego

Za nami:

Dziś obchodzimy kolejną rocznicę Powstania Warszawskiego. Środowiska patriotyczne z Bielska-Białej organizują uroczystości upamiętniające początek heroicznego boju warszawiaków.

Powstanie
Bielszczanie na Błoniach uczczą bohaterów Powstania Warszawskiego


Choć rocznicowe wydarzenia zawsze odbywały się na placu Bolesława Chrobrego, w tym roku środowiska patriotyczne zapraszają na Błonia. Początek o uroczystości o godzinie 16.45.

- Mimo różnic w ocenie tego zrywu i częstych dyskusji o złych decyzjach, należy pamiętać o bohaterach, którzy oddali życie za Polskę. Przyjdź na Cmentarz parafii NMP Królowej Świata (Błonia) i uczcij z nami rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego - czytamy w opisie wydarzenia na Facebooku.

Wcześniej, bo już od godziny 10.00 na placu Wojska Polskiego można oddać krew. Zbiórkę krwi organizuje Regionalne Centrum Ratownictwa i Krwiolecznictwa w Katowicach oraz Stowarzyszenia Aktywnych Polaków.

krwiodawstwo

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.