Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 30 lipca 2017
  • wyświetleń: 17991

[ZDJĘCIA] Makabryczne potrącenie na Krakowskiej, pieszy w stanie ciężkim

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do bardzo groźnego wypadku doszło w niedzielę na ulicy Krakowskiej w Bielsku-Białej. Około godziny 19:20 kierująca Fordem, potrąciła pieszego w rejonie przejścia dla pieszych. Ciężko ranny mężczyzna trafił do szpitala.

Potrącenie pieszego na ul. Krakowskiej - 30.07.2017 · fot. bielsko.info


Do zdarzenia doszło na wysokości posesji Krakowska 323. Jak wynika z ustaleń naszego portalu, kobieta kierująca Fordem Tourneo, jadąc w stronę Kóz potrąciła pieszego w rejonie przejścia dla pieszych. Siła uderzenia była ogromna. Pieszy został odrzucony na odległość około 20 metrów i doznał wielonarządowych obrażeń ciała.

Na miejscu zdarzenia błyskawicznie pojawiły się wszystkie służby. Pieszy z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Jego stan był bardzo poważny, ale w momencie odjazdu karetki, pogotowia mężczyzna był przytomny. Na miejscu wypadku pracują policjanci z bielskiej drogówki. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

Nieoficjalnie udało się nam dowiedzieć, że okoliczności potrącenia są bardzo skomplikowane. Nie wykluczone jest, że doszło do tzw. wtargnięcia pieszego na przejście i na miejscu wypadku może pojawić się biegły ds. rekonstrukcji zdarzeń drogowych. Na ulicy Krakowskiej ruch obywa się wahadłowo. Utrudnienia w ruchu w związku z czynnościami śledczych, mogą potrwać do późnych godzin wieczornych. Zalecamy objazd ulicą Polną.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.