Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

 • 30 lipca 2017
 • wyświetleń: 17032

Utrudnienia związane z przejazdem uczestników Tour de Pologne

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Tour de Pologne 2017" podaj

W związku ze zbliżającym się terminem 74. wyścigu kolarskiego Tour de Pologne, Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informuje mieszkańców o zbliżających się utrudnieniach w ruchu kołowym.

mzd mapa
fot. MZD


Trasy głównego przejazdu wraz z drogami dochodzącymi zostaną trwale wyłączone z ruchu kołowego dnia 31 lipca br. od godziny 15.30. Są to ulice:
 • Wyzwolenia od granicy Miasta do ulicy Niepodległości,
 • Niepodległości /DW 940/ pomiędzy skrzyżowaniami Wyzwolenia a Czerwoną,
 • Czerwona - na całym ciągu,
 • Eugeniusza Kwiatkowskiego - na całym ciągu,
 • rondo Solidarności,
 • Warszawska od ronda Solidarności w kierunku ulicy 3 Maja oraz ulice, Zamkowa, Partyzantów, Bystrzańska do granicy Miasta.


Dodatkowo dla potrzeb organizatora:
 • o godzinie 13.00 dla ruchu kołowego zamknięty zostanie wjazd na pl. Chrobrego od strony ulicy Wzgórze oraz ulic 3 Maja i Zamkowej,
 • o godzinie 15.00 wjazd od strony ulicy Wałowej na ulicę Barlickiego oraz ulica Wzgórze przy skrzyżowaniu z ulicą Zamkową i 3 Maja,
 • o godzinie 15.30 ulica Wałowa od ronda przy Galerii Sfera II w kierunku ulicy 3 Maja.


- W związku z powyższym prosimy, aby mieszkańcy chcący przemieszczać się po terenie Miasta w trakcie trwania wyścigu kolarskiego, kierowali się na wewnętrzną śródmiejską obwodnicę Miasta - Aleja Generała Władysława Andersa w kierunku drogi ekspresowej S52 oraz w kierunku ulic Żywieckiej, Krakowskiej, Lwowskiej w kierunku wschodniej obwodnicy Miasta S1 - czytamy w komunikacie MZD.

Po zakończeniu przejazdu ciągi komunikacyjne zostaną dopuszczone do ruchu.

W momencie całkowitego zamknięcia ulic, po których będzie przemieszczał się peleton zostanie wstrzymany ruch autobusów na linii nr 57. Autobusy obsługujące pozostałe linie komunikacyjne, których trasy krzyżują się z trasą wyścigu będą kursować bez zmian do momentu całkowitego ich zamknięcia przez policję. W momencie zatrzymania się autobusów pasażerowie będą mogli je opuścić lub oczekiwać na kontynuację jazdy. Szczegółowych informacji będzie udzielał w dniu wyścigu pod numerem telefonu (33) 814-34-09 dyspozytor MZK.

Zarówno do zmotoryzowanych, jak i pieszych uczestników ruchu drogowego apelujemy o ostrożność, wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy i służb porządkowych.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Tour de Pologne 2017

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Tour de Pologne 2017" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.