Wiadomości

  • 11 stycznia 2012
  • 14 stycznia 2012
  • wyświetleń: 3430

Cymes! Cymes! w Teatrze Polskim

Za nami:

W sobotę (14 stycznia) Teatr Polski w Bielsku-Białej zaprasza na "żydowski humor pełną gębą" - spektakl Cymes! Cymes!. Spektakl w reżyserii Jana Szurmieja będzie gościnnym występem Teatru Zagłębia z Sosnowca.

Cymes, cymes, spektakl
Kadr ze spektaklu "Cymes! Cymes!" · fot. Tomasz Zakrzewski


"Cymes! Cymes!" to przedstawienie muzyczne ze światowymi przebojami, w którym kabaret, muzyka, śpiew i taniec przeplatają się ze skeczami, dowcipami i monologami przepełnionymi żydowskim humorem. To także ponadczasowa opowieść o narodzie wybranym, jego obrzędach, tradycjach, stosunku do drugiego człowieka, wierze i cierpieniu przyprawiona niewybrednym humorem.

Obsada: Agnieszka Bieńkowska, Beata Ciołkowska-Marczewska, Beata Deutschman, Krystyna Gawrońska, Monika Gębala, Ewa Kopczyńska, Elżbieta Laskiewicz, Agata Śliwa, Kamil Bochniak, Przemysław Kania, Adam Kopciuszewski, Krzysztof Korzeniowski, Grzegorz Kwas, Andrzej Rozmus, Andrzej Śleziak, Jarosław Tyran

Spektakl odbędzie się o godzinie 18.00 na "Dużej Scenie" Teatru Polskiego.

Bilety w cenie: normalny 40zł, ulgowy 30zł, zbiorowy szkolny 17.

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Polski

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj