Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 lipca 2017
  • wyświetleń: 7161

Policjanci uratowali życie 58-letniego mężczyzny

Dzięki natychmiastowej reakcji policjantów z komisariatu III w Bielsku-Białej nie doszło do tragedii. Mundurowi uratowali 58-letniego bielszczanina, który próbował targnąć się na swoje życie. Mężczyzna usiłował skoczyć z balkonu mieszkania usytuowanego na 5 piętrze. Był nietrzeźwy. Został otoczony opieką lekarską.

W niedzilę po południu policjanci zostali zaalarmowani i wezwani na pomoc przez świadków, którzy widzieli mężczyznę stojącego na 5 piętrze swojego mieszkania. Mężczyzna co chwilę wychylał się przez barierkę i krzyczał, że zaraz skoczy.

Mundurowi natychmiast podjęli interwencję. Pukali do drzwi mieszkania, jednak właściciel nie reagował. Zdarzenie przebiegało bardzo dynamicznie, a ponieważ istniało duże ryzyko, że bielszczanin popełni samobójstwo, policjanci podjęli decyzję o wyważeniu drzwi do jego mieszkania. Niemal w ostatniej chwili, na balkonie, obezwładnili mężczyznę. Szybka i skuteczna interwencja policjantów zapobiegła tragedii. 58-latek był pobudzony i agresywny. Nie podporządkowywał się poleceniom stróżów prawa.

Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie blisko promil alkoholu. W celach opiekuńczych, został przewieziony do izby wytrzeźwień.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.